Infiniti JX35 (2013) 18×7.5 Aluminum Alloy Chrome 10 Spoke [73760]
Wheels
Infiniti JX35 QX60 (2013-2015) OEM WHEEL RIM 18×7.5 HOL# 73760 73760
$337.24 – $437.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 50mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | FF |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x7.5 |
| Condition | F |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






