Make/Model/Year:
BMW 228i 2014-2016
BMW 230i 2017-2020
BMW M235i 2014-2016
BMW M240i 2017-2020
$168.09 – $267.97
| Bolt Pattern | 120mm |
|---|---|
| Offset | 40mm |
| Style | 15 Spoke |
| Placement | Front or rear |
| Finish | S |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7 |
| Condition | B MINUS |
BMW 228i 2014-2016
BMW 230i 2017-2020
BMW M235i 2014-2016
BMW M240i 2017-2020
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |