299, 250 rep?, 319 rep?
Wheels
Ford F250SD PICKUP (2008-2010) OEM WHEEL RIM 20×8 HOL# 03693
Price range: $375.24 through $475.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 8-170mm |
|---|---|
| Offset | 55mm |
| Style | 8 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver ff |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






