| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |
Wheels
Honda Fit (2009-2014) OEM WHEEL RIM 16×6 HOL# 63990
Price range: $161.49 through $261.37
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 49mm |
| Style | GENEVA |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7 |
| Condition | B |
BAM!






