Product Description
Wheels
Toyota Tundra (2014-2018) OEM WHEEL RIM 20×8 HOL# 75159 75159
$232.74 – $332.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-150mm |
|---|---|
| Offset | 60mm |
| Style | 6 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Machined |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






