Product Description
Wheels
Toyota Sequoia Tundra (2007-2017) OEM WHEEL RIM 20×8 HOL#69513
$337.24 – $437.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-150mm |
|---|---|
| Offset | 60mm |
| Style | 5 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





