Product Description
Wheels
Toyota Prius (2010-2015) OEM WHEEL RIM 15×6 HOL# 69567
Price range: $113.99 through $213.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-100mm |
|---|---|
| Offset | 45mm |
| Style | 5 Split Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 15x6 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





