Product Description
Wheels
Toyota 4Runner (2010-2022) OEM WHEEL RIM 18×8
Price range: $208.99 through $308.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 6-5.5" |
|---|---|
| Offset | 15mm |
| Style | 6 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x7 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





