Product Description
Wheels
Tesla Model 3 (2017-2020) OEM WHEEL RIM 19×9
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 120mm |
|---|---|
| Offset | 48mm |
| Style | 5 Y-Spoke |
| Placement | |
| Finish | Stripped |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x9 |
| Condition | F |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






