Product Description
Wheels
Porsche BOXSTER CAYMAN (2009-2012) OEM WHEEL RIM 18×9 HOL#67375
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-130mm |
|---|---|
| Offset | 53mm |
| Style | Cayman S II |
| Placement | Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x9 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






