Product Description
Wheels
Porsche 911 (2012-2016) OEM WHEEL RIM 20×11 HOL# 67426
$429.94 – $574.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-130mm |
|---|---|
| Offset | 70mm |
| Style | I427 |
| Placement | Rear |
| Finish | polished face gray pockets |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x11 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED – LIKE NEW +4 DAYS HANDLING |






