Product Description
Wheels
Pontiac Grand Prix (2005-2008) OEM WHEEL RIM 20×8.5 HOL# 05419
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 6-5.5" |
|---|---|
| Offset | 31mm |
| Style | 6 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8.5 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





