Product Description
Wheels
Nissan Xterra (2000-2001) OEM WHEEL RIM 17×6.5 HOL# 02380D 62380 02380 02380A 02380B
Price range: $137.74 through $237.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 40mm |
| Style | 5 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x6.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





