Product Description
Wheels
Nissan Versa (2012-2015) OEM WHEEL RIM 15×5.5
Price range: $105.39 through $205.27
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 100mm |
|---|---|
| Offset | 40mm |
| Style | 7 Spoke |
| Placement | |
| Finish | |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 15x5.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





