Product Description
Wheels
Mini COOPER (2016-2021) OEM WHEEL RIM 17×7
Price range: $197.54 through $297.42
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 112mm |
|---|---|
| Offset | 54mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | |
| Finish | Black cut face |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





