Product Description
Wheels
Mini CLUBMAN (2016-2021) OEM WHEEL RIM 19×8
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 57mm |
| Style | 5 U Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x8 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





