Product Description
Wheels
Mercedes ML-CLASS (2012-2015) OEM WHEEL RIM 19×8 HOL# 85241 85241 85388
$398.99 – $498.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 56mm |
| Style | 5 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x8 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






