Product Description
Wheels
Mercedes GLA-CLASS (2018-2019) OEM WHEEL RIM 18×7
$223.24 – $323.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 46mm |
| Style | 5 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x7 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






