18″ MERCEDES-BENZ E250 WHEEL RIM FACTORY OEM 85398 2016-2016 MACHINED GREY
MERCEDES E350 E400 E550 2014-2016 18″ FACTORY OEM FRONT AMG WHEEL RIM
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 48mm |
| Style | 5 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Light charcoal mf |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x8.5 |
| Condition | B MINUS |
18″ MERCEDES-BENZ E250 WHEEL RIM FACTORY OEM 85398 2016-2016 MACHINED GREY
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |