“Wheel has been remanufactured to LIKE NEW condition. No defects period. Within OEM spec”
Wheels
Mercedes E-CLASS (2011) OEM WHEEL RIM 18×9 HOL#85147
Price range: $541.49 through $641.37
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 48mm |
| Style | AMG |
| Placement | Rear |
| Finish | Raw |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x9 |
| Condition | F |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






