Product Description
Wheels
Mercedes CLS-CLASS (2006-2007) OEM WHEEL RIM 18×8.5 HOL# 65371
$375.24 – $475.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 28mm |
| Style | 5 Spoke |
| Placement | Front |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x8.5 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





