Product Description
Wheels
Toyota 4 RUNNER (2010-2018) 20×7 Aluminum Alloy Gloss Black 6 Double Spoke [69561]
Price range: $208.99 through $308.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 6-5.5" |
|---|---|
| Offset | 15mm |
| Style | 6 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Black and Machined |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x7 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |

![Toyota 4 RUNNER (2010-2018) 20x7 Aluminum Alloy Gloss Black 6 Double Spoke [69561]](https://glennswheelpolishingtampa.com/wp-content/uploads/wheel_photos/image-1666642714.jpg)
![Toyota 4 RUNNER (2010-2018) 20x7 Aluminum Alloy Gloss Black 6 Double Spoke [69561] - Image 2](https://glennswheelpolishingtampa.com/wp-content/uploads/2023/04/0011800_69561B_228-watermarked.jpeg)



