Product Description
Wheels
Lexus IS250 IS350 (2006-2008) OEM WHEEL RIM 17×8 HOL# 74188
$232.74 – $332.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 45mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x8 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |




