Product Description
Wheels
Lexus IS-F (2008-2014) OEM WHEEL RIM 19×9 HOL#74207
$721.99 – $821.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 55mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | Rear Right |
| Finish | Grey |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x9 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






