Product Description
Wheels
Lexus GX460 (2013-2023) OEM WHEEL RIM 18×7.5 HOL# 74297
$161.49 – $261.37
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 6-4.5" |
|---|---|
| Offset | 52mm |
| Style | 6 V Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Grey |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x7.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





