Product Description
Wheels
Land Rover RANGE ROVER SPORT (2014-2017) OEM WHEEL RIM 21×10
Price range: $375.24 through $475.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 47mm |
| Style | 520 |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





