Product Description
Wheels
Land Rover RANGE ROVER SPORT (2009-2013) OEM WHEEL RIM 20×9.5
Price range: $436.99 through $536.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 53mm |
| Style | 15 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Striped |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x9.5 |
| Condition | F |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






