Product Description
Wheels
Land Rover RANGE ROVER RANGE ROVER SPORT (2013-2021) OEM WHEEL RIM 19×7.5
Price range: $149.09 through $248.97
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 120mm |
|---|---|
| Offset | 44.5mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x7.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





