Product Description
Wheels
Land Rover LR4 (2010-2015) OEM WHEEL RIM 20×8.5 HOL# 72228C 72228B 72228A
Price range: $493.99 through $593.87
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 53mm |
| Style | 510 |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Black mf |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






