Product Description
Wheels
Jeep GRAND CHEROKEE (2008-2010) OEM WHEEL RIM 18×8 HOL# 9081 09141
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-5" |
|---|---|
| Offset | 50mm |
| Style | 7 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Chrome clad |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x8 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |



