Product Description
Wheels
Infiniti Q50 (2014-2018) OEM WHEEL RIM 19×8.5 HOL# 73765
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 50mm |
| Style | 5 Split Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Ff |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x8.5 |
| Condition | B PLUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






