Product Description
Wheels
Ford Fusion (2019-2020) OEM WHEEL RIM 18×8
$232.74 – $332.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.25" |
|---|---|
| Offset | 55mm |
| Style | 5 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Hyper black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x8 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





