Product Description
Wheels
Ford Expedition F150 PICKUP (2009-2014) OEM WHEEL RIM 20×8.5 HOL# 03788
$230.00 – $330.00
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 6-135mm |
|---|---|
| Offset | 44mm |
| Style | 8 Split Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Polished gray |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8.5 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED – LIKE NEW +4 DAYS HANDLING |






