Buick VERANO (2012-2015) 18×8 Aluminum Alloy Machined with Silver 10 Spoke [04111]
Wheels
Buick VERANO (2012-2017) OEM WHEEL RIM 18×8 HOL# 04111 04111 04134
Price range: $175.74 through $275.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-115mm |
|---|---|
| Offset | 46mm |
| Style | 5 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | MF |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x8 |
| Condition | F |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





