Product Description
Wheels
BMW X5 (2001-2006) OEM WHEEL RIM 19×9 hol 59333
Price range: $197.54 through $297.42
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 120mm |
|---|---|
| Offset | 48mm |
| Style | 5 Y-Spoke |
| Placement | |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x9 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED – LIKE NEW +4 DAYS HANDLING |





