Product Description
Wheels
BMW X3 (2011-2017) OEM WHEEL RIM 19×8.5
$243.14 – $343.02
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 120mm |
|---|---|
| Offset | 38mm |
| Style | 5 Split Spoke |
| Placement | |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x8.5 |
| Condition | C |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





