Product Description
Wheels
BMW 640i GT 740e 740i 750i M760i (2016-2018) FRONT OEM WHEEL RIM 20×8.5 HOL# 86281
Price range: $565.24 through $665.12
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 25mm |
| Style | 648M |
| Placement | Front |
| Finish | Machined Face/Gray Pockets |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8.5 |
| Condition | B PLUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED – LIKE NEW +4 DAYS HANDLING |






