Product Description
Wheels
BMW 320i 328i 330i 335i 340i 428i 435i 440i ACTIVEHYBRID 3 (2012-2019) OEM WHEEL RIM 17×7.5 HOL# 71534
Price range: $137.74 through $237.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 37mm |
| Style | 392 |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7.5 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






