https://www.ebay.com/itm/265747180272
Wheels
BMW 128i 135i (2008-2013) OEM WHEEL RIM 18×8.5 HOL# 71508 71508
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 52mm |
| Style | 372 |
| Placement | Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x8.5 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |




