Product Description
Wheels
Land Rover RANGE ROVER (2009) OEM WHEEL RIM 20×8.5 HOL# 72213 72213
Price range: $517.74 through $617.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 58mm |
| Style | 7 Double Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 20x8.5 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






