Product Description
Wheels
BMW 330i (2004-2006) OEM WHEEL RIM 16×7
Price range: $125.34 through $225.22
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 120mm |
|---|---|
| Offset | 47mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | |
| Finish | Ff |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 16x7 |
| Condition | B PLUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





