| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |
Toyota Highlander (2014-2018) OEM WHEEL RIM 18×7.5 HOL# 75162B 75162A
Price range: $308.74 through $408.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-115mm |
|---|---|
| Offset | 30mm |
| Style | 5 Split Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x7.5 |
| Condition | B |
BAM!



Reviews
There are no reviews yet.