| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED – LIKE NEW +4 DAYS HANDLING |
Toyota Camry (2015-2017) OEM WHEEL RIM 17×7
$137.74 – $237.62
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 40mm |
| Style | 5 Triple Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | FF Charcoal |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7 |
| Condition | F |
BAM!



Reviews
There are no reviews yet.