Product Description
Wheels
Mini Countryman PACEMAN (2013-2017) OEM WHEEL RIM 18×7.5 HOL# 86070
Price range: $161.49 through $261.37
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 52mm |
| Style | 135 |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Black mf |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x7.5 |
| Condition | B PLUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |






