Product Description
Wheels
Mini COOPER (2014-2018) OEM WHEEL RIM 17×7 HOL# 86082B
Price range: $200.00 through $300.00
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-112mm |
|---|---|
| Offset | 54mm |
| Style | 499 |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7 |
| Condition | B MINUS |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED – LIKE NEW +4 DAYS HANDLING |





