Product Description
Wheels
Mini Bent Countryman PACEMAN (2011-2017) OEM WHEEL RIM 17×7 HOL# 71488 71488A 71488C 71488B
Price range: $104.49 through $204.37
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-120mm |
|---|---|
| Offset | 50mm |
| Style | LA Type 124 |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Painted |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |





