Product Description
Wheels
Ford Fusion 2010-2012 OEM WHEEL RIM 17×7.5 HOL#03797
$229.89
Availability: 1 in stock
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 44mm |
| Style | 5 V Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Silver MF |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 17x7.5 |
| Condition | A MINUS |






