Already on Ebay
https://www.ebay.com/itm/265716689123
$174.89
Availability: 4 in stock
| Bolt Pattern | 5-4.5" |
|---|---|
| Offset | 50mm |
| Style | 10 Spoke |
| Placement | Front or Rear |
| Finish | Machined |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 19x8.5 |
| Condition | B PLUS |
Already on Ebay
https://www.ebay.com/itm/265716689123
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|