Product Description
Wheels
Ford F-150 (2010-2014) OEM WHEEL RIM 18×7.5 hol#03832
Price range: $129.14 through $229.02
Wheel Specifications
| Bolt Pattern | 135mm |
|---|---|
| Offset | 44mm |
| Style | 6 Spoke |
| Placement | |
| Finish | Grey mf |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 18x7.5 |
| Condition | B |
BAM!
| Dimensions | 63193212 cm |
|---|---|
| Condition | USED – NOT REMANUFACTURED AS IS, REMANUFACTURED TO NEW +4 DAYS HANDLING |




